Yükleniyor...

PDKS Sistemleri

Pdks sistemi, personelleri takip etmek amacıyla kulllanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan üç farklı cihaz türü bulunur. Bunlar yüz tanıma cihazları, kart okuma cihazları ve parmak izli pdks sistemi cihazları. Parmak izli pdks sistemi, işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Parmak izli sistemler tüm takip yazılımları ile birlikte kullanılabilirler. Sıklıkla personel takip yazılımı ile kullanılan parmak izi sistemlerinin kayıt kapasiteleri cihaza göre farklılık göstermektedir. Bin ile on bin kayıt kapasitesine sahip parmak izi pdks sistemi ile turnike, kapı ve bariyerlere tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz bir cihaza on farklı parmağınızı tanımlayarak istediğiniz parmağınız ile geçiş de yapabilirsiniz. Perkotek MAGIC PASS parmak izi sistemleri Türkiye dağıtıcısıdır. MAGIC PASS markasının sıkça tercih edilmesinin nedeni cihazların kaliteli oluşundan kaynaklanmaktadır. 

  • MAGIC FACE MF 880 WIFI Yüz Tanıma Cihazı…
  • MAGIC FACE MF 860 YÜZ TANIMA SİSTEMİ
  • MAGIC FACE MF 840 YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma pdks sistemi, biyometrik sistemlerin içerisinde şüphesiz ki en gelişmiş ve kullanışlı olan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemleri ile personel takibi, minibüs takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve yemekhane takibi yapabilirsiniz. Üstelik bu sistemleri turnike, kapı ve bariyerlere tetik vermek için de kullanabilirsiniz. Kapılarınızı yüzünüz ile açmak sandığınızdan da eğlenceli olacak! Yüz tanıma sistemlerine öncelikle kişinin yüzü tanımlanır. Her tanımlanan yüze farklı bir ID numarası verilmektedir. Geçiş yapılmak istendiğinde yüz okunur ve ID numarası o yüz ile uyuşuyorsa geçiş yetkisi verilir. Bir kimsenin her hangi bir başkası yerine geçiş yapamıyor olması bu sistemlere olan ilgiyi de arttırmaktadır. Güvenliği tartışmasız 1 numara olan MAGIC FACE yüz tanıma pdks sistemi Türkiye dağıtıcısı olan firmamız bugüne dek Türkiye hariç 16 farklı ülkeye de yüz tanıma sistemi satışı gerçekleştirmiştir.

  • Magic Pass 20900 ID Parmak İzli ve Kartl…
  • Magic Pass 21.500 ID Parmak izli persone…
  • Magic Pass 22000 ID Kameralı Parmak izi …

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, işletmelerde personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan kartlar, bir başkası tarafından da geçiş yapmak için kullanılabileceği için bu sistemlerin kullanımları giderek azalsa da, biyometrik sistemlerin babası niteliğindedir. İsterseniz işletmelerde kullandığınız kartlara çalışan ismi, bölüm, logo, firma adı gibi baskılar yaparak aynı zamanda tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Standalone, çevrimiçi, offline ve panelli olarak çalışan kartı geçiş kontrol sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Pdks sistemi ile tüm takip yazılımlarını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı, tuvalet takip yazılımı, personel takip programı ve yemekhane takip yazılımı ile pdks sistemini turnikeler ile birlikte de kullanabilirsiniz. Pdks sistemi, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, okullar, fabrikalar, dershaneler, plazalar, holdingler vb. benzer pek çok alanda kullanılabilir. Pdks sistemi ile birlikte kullanılan pdks sistemi programı, personellerinizin giriş ve çıkışlarını da kontrol altında tutmanızı sağlamaktadır. Pdks sistemi programı ile personellerinizin saat kaçta girip çıkıtğını öğrenebilirsiniz. Ayrıca ay sonları otomatik olarak maaş hesabı, avans, prim vb. hesaplamaları da çok kolayca yapabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan pdks sistemi programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Ekstra ihtiyaçlara göre istenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Pdks sistemi hakkında detaylı bilgi almak için 0342 408 7678 numarasını tuşlayabilirsiniz! 

Özel Okul Devlet OkuluKurumsal Çözümler

Anlık kontroller sonrası size en uygun hizmeti sunalım.

Herşeydir

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Güvenlik sistemi mi kurmak istiyorsun? Aradığın marka kamera sistemleri indirimli fiyat ve sana özel kampanyalarla Proje Güvenlik sistemlerinde…

Yardım almak artık çok kolay

Değerli cihazlarınıza bakmamız için bir çok neden bulunmakta, bunlardan bazılarını sizin için listeledik

[contact-form-7 404 "Not Found"]