Yükleniyor...

Hakkımızda

Gaziantep merkezli Proje bilişim teknolojileri “Kurumsal Çözümler” bilişim dünyasındaki en son teknolojileri takip ederek müşterilerinin verimliliğini artırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. Proje bilişim teknolojileri çok geniş bir yelpazede iş geliştirme ve kurulumlar yapmanın yanı sıra proje bazında özel donanım tedariki, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Proje bilişim teknolojileri tarafından geliştirilen projelerin, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır.

Çözümlerimiz, değişik donanımlar üzerinde çalışabilmektedir ve değişik sistemler (ERP Sistemler, İlişkisel Veri Tabanları, Muhasebe Paketleri,Barkod çözümleri) ile entegre çalışacak ve gelişmeye açık olacak şekilde sağlam bir mimari ile geliştirilmektedir. Proje bilişim teknolojilerinin profesyonel uzman kadrosu müşteri ile çok yakın çalışarak kuruluşların ihtiyaçlarına uygun basit ve hızlı çözümler üretmektedir. Piyasada mevcut çeşitli barkod okuyucular, barkod yazıcılar, batch/RF barkod okuyuculu el terminalleri, güvenlik yazılımları, güvenlik kamera çözümlerini kullanılarak değişik projeler geliştirilmiştir.

Bilgisayar Onarımı, mevcut en iyi müşteri hizmetleri ve bilgisayar onarımını sağlamaya adamıştır. Laptop, PC veya Mac’inizin tamir edilmesi gerektiğinde, uzun süre endişelenmeniz gerekmez! Teknisyenlerimiz, ister evde isterse iş bilgisayarı tamiratına ihtiyaç duyup duymadığınız konusunda tüm bilgisayarlara ve araçlara ilişkin uzman kişilerdir.

  • Microsoft Windows PC Bilgisayar Onarımı
  • Apple iMac ve Macbook Bilgisayar Onarım
  • Veri kurtarma
  • Virüsler, Kötü Amaçlı Yazılımlar, Kötü Amaçlı Yazılımlar ve Rizesiz Yazılım Kaldırma
  • Çatlamış ve Kırık Dizüstü Bilgisayar Ekran Değiştirme
  • Kurumsal Bakım Antlaşması
  • IPhone, Ipad, Android, Akıllı Telefon Onarım
  • IPhone bellek yükseltme
  • Virüsler, Kötü Amaçlı Yazılımlar, Kötü Amaçlı Yazılımlar ve Rizesiz Yazılım Kaldırma
  • Arızalı veya Kırık telefon Tamiri

Bizim avantajlarımız

Herhangi bir yer
Herhangi Bir Ekran Boyutu
Yalnızca Kaliteli Parçalar
Haftanın 7 günü
PC Onarımı
Sorun PC? Çözeriz. Masaüstünüz yavaş çalışıp programlarınızın çalışmasını mı durduruyor? Bizi Arayın.
Mac Onarımı
Mac tamir servisimiz yüksek kaliteli onarım ve tavsiyeler sunar: premium fiyat olmadan.
Veri Yedekleme ve Kurtarma
Önemli kişisel verilerinizi (fotoğraflar, videolar, belgeler, okul çalışması vb.) Diske yüklemenize ve herhangi bir zorluk çekmeden bulutunuza yüklemenize yardımcı olabiliriz.
Ağ ve Sunucu Servisi
Teknisyenlerimiz, evinizde her şeyi birçok bilgisayar arasında paylaşmanıza olanak tanıyan güvenli bir kablosuz ağ kurabilirler
Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Temizleme
Yıllarca tecrübe ederek verilerinizi yok etmeden istila ettikleri durumunu ortadan kaldırabiliriz.
Laptop Tamiri
Dizüstü bilgisayarınız yere mi düştü? Endişelenme! Nitelikli, kullanışlı dizüstü bilgisayar tamir teknisyenlerimiz hayata döndürür.

Özel Okul Devlet OkuluKurumsal Çözümler

Anlık kontroller sonrası size en uygun hizmeti sunalım.

Herşeydir

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Güvenlik sistemi mi kurmak istiyorsun? Aradığın marka kamera sistemleri indirimli fiyat ve sana özel kampanyalarla Proje Güvenlik sistemlerinde…

Yardım almak artık çok kolay

Değerli cihazlarınıza bakmamız için bir çok neden bulunmakta, bunlardan bazılarını sizin için listeledik

[contact-form-7 404 "Not Found"]